Hallitus 2020 

 

 

 

Hallituksen yhteystiedot:

 

rovaynaiset@gmail.com 

 

 

Puheenjohtaja:

Paula Kormano paula.kormano@pp.inet.fi

p. 040-0442802

 

 

Sihteeri:

Irma Tuisku irma.tuisku@pp.inet.fi

p. 040-5475015

 

 

Rahastonhoitaja:

Seija Kupila kirjanpitotyos.kupila@co.inet.fi

p.040-5148767

 

 

Muut hallituksen jäsenet:

 

Katja Ollakka, varapuheenjohtaja katja@taidehyvarinen.fi

p. 0400-735050

 

 

Taina Hiukka, taina.hiukka@brillet.fi

p. 040-7637572

 

 

Jenni Lindgren lapponia.safety@gmail.com

p.040-8364256

 

 

Marjo Saarinen marjo@designsaarinen.fi

p.040-7602034

 

 

Taina Stark taina@beebike.fi

p.0400-821780

 

 

 

Muut Yhteystiedot:

 

Kirjanpitäjä:

Maria Päivärinta, info@tilisektori.fi

p. 0405465180

 

Laskut:

Rovaniemen Yrittäjänaiset Ry

Vartiokatu 18-22 K1

96200 Rovaniemi

 

 

Yrittäjänaisten kerhohuone:

Vartiokatu 18-20 C

96200 Rovaniemi

 

Kerhohuoneen vuokraus:

1pv 120 euroa

Puoli päivää (4h) 60 euroa

Rovaniemen yrittäjänaiset ry:n jäsenille alennus 50%

 

Lisätietoa ja varaukset:

Tarja Pikkupirtti 

p. 040-5603661